Autopůjčovna Brno

Autopůjčovna Brno je autopůjčovna, které je na trhu již spoustu let. Během té doby si získala spousty spokojených zákazníků, kteří se do půjčovny rádi opakovaně vrací. I tak se ale stále najde spousta těch, kteří o tom, zda využít služeb autopůjčovny, pochybují. Proto vám dnes přinášíme odpovědi na některé z nejčastějších otázek, které vás mohly napadnout.

S Autopůjčovnou Brno i do zahraničí

Spousta zákazníků si myslí, že mohou s vozidly od této, ale i jakékoliv jiné půjčovny cestovat pouze po České republice. Naštěstí to není pravda. Autopůjčovna Brno vám po předchozí domluvě poskytne i automobil na cesty do zahraničí.

Jaké doklady je třeba předložit před zapůjčením vozidla?

V případě, že si chcete zapůjčit automobil od autopůjčovny Brno, budete potřebovat pouze občanský a řidičský průkaz jako fyzická osoba. U podnikatelů či firem je to ještě výpis z obchodního rejstříku.

Vozidla si můžete převzít kdekoliv

Pokud si zarezervujete vozidlo u Autopůjčovny Brno, můžete si jej vyzvednout přímo na pobočce půjčovny. Není to však nutností. Vzhledem k tomu, že byste museli přijít pěšky nebo s MHD, bude jednodušší domluvit se s půjčovnou, kde vám vozidlo přistaví.

Na jak dlouho se vozidlo pronajímá?

Automobily v Autopůjčovně Brno si můžete pronajmout jak na jednodenní výlet, tak i na týdenní dovolenou. V případě potřeby je pak zde i možnost dlouhodobého pronájmu, a to formou operativního leasingu. Vy budete jezdit, půjčovna se starat.

Je zde i možnost řízení „automatu“?

Ve světě jsou řidiči, kteří by nesedli jinam než do vozidla s manuální převodovkou, existuje však i spousta těch, kteří umí řídit jen vozidlo s automatem. V Autopůjčovně Brno najdete široký vozový park, kde si vybere každý. Jak řidič manuálu, tak i automatu.

Plánujete dovolenou ve větším počtu osob, nebo vás naopak pojede jen pár, ale s takovým množstvím zavazadel, která se vám do vašeho osobního automobilu nevlezou? Jistě si říkáte, že by vhodným řešením mohla být cesta dodávkou. Ale kde ji sehnat? My doporučujeme Půjčovnu dodávek Brno.

Půjčovna dodávek Brno a vaše dovolená

Půjčovna dodávek Brno je lokální půjčovna dodávek, která má mnohaleté zkušenosti. Díky těmto 12 letům, které se pohybuje na trhu, získala spousty spokojených zákazníků. I proto jde o jedničku na trhu v jihomoravském kraji. Půjčovna dodávek Brno vám zapůjčí dodávku na stěhování, na převoz materiálu při rekonstrukci vašeho domova, ale i při cestě na dovolenou. Protože dovolená v dodávce může být zábava!

Vozový park, ze kterého si jistě vyberete

Každý z nás chce na dlouhé cestě cestovat komfortně. Bohužel – nabídka dodávek od spousty jiných půjčoven je velmi často více než smutná. Staré dodávky, kde člověka už po pár hodinách bolí celé tělo. U půjčovny dodávek Brno je tomu jinak. Půjčovna má široký vozový park, ze kterého si vybere opravdu každý. Najdete zde jak dodávky vhodné spíše na přepravu materiálu, tak i dodávky, v nichž si svoji dlouhou cestu do zahraničí užijete. S tím souvisí i fakt, že se dodávkami od této autopůjčovny můžete vyrazit i za hranice naší republiky. Stačí tento požadavek uvést při tvorbě rezervace.

Flexibilita je samozřejmostí

Půjčovna dodávek Brno je důvěryhodná půjčovna, ve které pracují příjemní zaměstnanci, kteří vám poradí v případě, že si s výběrem vhodné dodávky právě pro vás nebudete vědět rady. Půjčovna je také velmi flexibilní, dodávka může stát u vašeho domu již do 90 minut od potvrzení objednávky.