Autopůjčovna Praha

Důvodů, proč využít služeb autopůjčovny, může být mnoho. Od cesty na dovolenou přes pracovní záležitosti až po svatbu a další akce, kdy je potřeba zajistit převoz svým hostům. Ať už chcete půjčit automobil z jakýchkoliv důvodů, rádi bychom vám nabídli služby Autopůjčovny Praha. A proč využít služeb právě této autopůjčovny?

Autopůjčovna Praha je flexibilní

Někdo si může zapůjčení automobilu naplánovat měsíc dopředu, jinému se může stát něco, kvůli čemu potřebuje automobil ještě v ten stejný den. I proto funguje tato autopůjčovna celých 7 dní v týdnu. Automobil si můžete půjčit jak ve všední den, tak i o víkendu. A co víc? Automobil vám může být přistaven do 90 minut od potvrzení přijetí vaší objednávky.

Důvěryhodnost, která vás potěší

Autopůjčovna Praha je na trhu spoustu let. Velká část jejich úspěchu je skrytá v důvěryhodnosti. Klienti této půjčovně důvěřují. Vše v této půjčovně je naprosto transparentní a jednoduché. Můžete se zeptat na cokoliv a personál vám na cokoliv odpoví. Nemusíte mít strach ze lží ani skrytých poplatků.

V autopůjčovně pracují jen profesionálové

Spokojený zákazník je ten nejlepší zákazník. I proto v autopůjčovně Praha pracují pouze profesionálové, kteří vědí, jak dělat svoji práce, ale i to, jak mají jednat se svými zákazníky. Zajímá vás něco? Nebo potřebujete pomoct s výběrem vhodného vozidla? Nemějte strach a ptejte se.

Spolehlivost je na prvním místě

V autopůjčovně najdete pouze vozidla, kterými by byli ochotni jezdit i zaměstnanci této půjčovny, i proto se v ní setkáte pouze a vozidly v super technickém stavu. Všechna vozidla jsou pravidelně servisována, takže nemusíte mít strach z toho, že vás vůz zradí na cestě.

Rozhodli jste se, že se budete stěhovat? Nebo vás čeká rekonstrukce a hodilo by se vám vozidlo na převoz materiálu? Ať už dodávku potřebujete z jakýchkoliv důvodů, rádi bychom vám doporučili Půjčovnu dodávek Praha, která má pro svoje zákazníky připravené velmi příjemné benefity.

Vozidla jsou zabezpečena s pomocí GPS

Všechny dodávky, se kterými se může v Půjčovně dodávek Praha setkat, jsou vybavené sledovacím systémem GPS, takže se nemusíte bát případných nejasností ohledně polohy vašeho vozidla.

Všechny vozy mají dálniční známku

Všechna vozidla v půjčovně jsou opatřena dálniční známkou platnou po celém území České republiky. I proto můžete projet celou naši republiku křížem krážem bez toho, abyste se dálnicím museli vyhýbat.

Můžete si vypůjčit i různé příslušenství

Stěhujete se? V tom případě se vám jistě bude hodit i možnost zapůjčení nejrůznějšího příslušenství zdarma. Půjčovna dodávek Praha vám může zajistit vypůjčení rudly, stěhovacích popruhů, ale i dalších věcí.

Navigaci dostanete i zdarma

Abyste se na svojí cestě za vysněnou dovolenou neztratili, můžete v půjčovně dodávek poprosit o bezplatné zapůjčení navigace. Díky ní se dostanete úplně kamkoliv si budete přát. Při delších cestách by pak měla být samozřejmostí.

Ve všední den, ale i o víkendu

Personál půjčovny dodávek ví, že stěhování, ale i spousta dalších příležitostí na nikoho nečeká, i proto si v této půjčovně můžete vozidlo pronajmout nejen ve všední den, ale i o víkendu. Půjčovna funguje dokonce i o svátcích.

Půjčovna dodávek Praha má vše pojištěno

Všechna vozidla jsou řádně pojištěná, mají zaplaceny i asistenční služby. Proto můžete být při svých cestách s vozy od této půjčovny v klidu.